خانه » آخرین اخبار » اخبار سیاسی بدون سانسور » علت دستگیری حسین فریدون تیرماه 96 | دلیل بازداشت حسین فریدون

علت دستگیری حسین فریدون تیرماه 96 | دلیل بازداشت حسین فریدون

علت دستگیری حسین فریدون تیرماه 96 ، دلیل بازداشت حسین فریدون ، چرا حسین فریدن دستگیر شد
علت دستگیری حسین فریدون

علت دستگیری حسین فریدون

به گزارش اپ ناز: سخنگوی قوه قضایه امروز در نشست خبری از بازداشت حسین فریدون برادر رئیس جمهور روحانی در شب گذاشته داده است. در بخش اخبار سیاسی بدون سانسور موضوع دلیل دستگیری حسین فریدون بررسی و قرار داده می شود.

جزئیات دستگیری حسین فریدون

غلامحسین محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضایه در نشیت خبری امروز درمورد بازداشت حسین فریدون گفت چندین مورد از این حسین فریدون تحقیق شد دیروز شنبه تیرماه 96 برای او قرار تامین صادر و اگر قادر به تامین نباشد باید خود را به زندان معرفی کند. دیروز برای ایشان قرار تامین صادر و چون تامین نشده به زندان معرفی شده است.وی افزود:قرار بازداشت موقت نیست؛ قرار تامین است و هرگاه وثیقه تامین شود، آزاد می شود.

 

همچنین بخوانید :  حمله به میثم مطیعی بعد از عید فطر + جزئیات

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. من متاسفانه به روحانی رای دادم وخیلی اولش پوز میدادم بین دوستان وفامیل وجدیدآبنده کل زندگیم رو که تا به حال نخوری ونپوشی کردم توی موسسه ای پس انداز کردم تا برای 3تا بچه هام که بیکارند یک شغل متوسط تهیه ویک زندگی جزیی برایشان درست کنم ولی اون موسسه به قول بانک مرکزی دچار مشکل شده وبه قول مسولین موسسه بانک مرکزی اونها رو دچار مشکل کرده حالا اونهایی که میدونستن من به این دولت رای دادم مسخره ام میکنند که برو از روحانی پولت رو بگیر اصلا قابل باور نیست روحانی که هیشه از حقوق مردم وحقوق شروندی صحبت میکرد بگویند به ما مربوط نمیشود خودتان بروید وپولتان را از اینها بگیرید مگر کشور حامی شهروندی وقانون ندارد که مردم را به این وضع دچارکرده اند اگر اینجور باشد صد رحمت به حکومت های کافر خارجی که یک ریال هم از پول مردمشان را نمیخورند پس لطف کنند اسم اسلام رااز ش بردارند بعد مردم دیگر خودشان بلدن چگونه حقشون را از اینها بگیرند میگی نه امتحان کنید؟؟

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
بستن تبلیغ