خانه » فرهنگ و هنر » اخبار داغ هنرمندان » ماجرای اعتراض بهاره رهنما به دختر چادری + متن تکذیب توهین

ماجرای اعتراض بهاره رهنما به دختر چادری + متن تکذیب توهین

ماجرای اعتراض بهاره رهنما به دختر چادری + متن تکذیب
 اعتراض بهاره رهنما به دختر چادری

اعتراض بهاره رهنما به دختر چادری

بهاره رهنما بازیگر سینما تئاتر و تلویزیون روز یکشنبه در اجرا تئاتری که کارگردانی ان را به عهده داشت به دختر چادر در سالن نمایش اعتراض کرد. در ادامه مطلب از بخش اخبار هنرمندان سایت اپ ناز ماجرای اعتراض و توهین بهاره رهنما به دختری چادری در سالن تئاتر مشاهده می فرمایید.

اعتراض بهاره رهنما به دختر محجبه

در اجرای روز یکشنبه تئاتر دیگری به کارگردانی بهاره رهنما بازیگر تلویزیون و تئاتر درزمان اجرا نسبت به حضور یک دختر چادر و محجبه در سالن نمایش به شدت اعتراض کرد.

خانم رهنما، پس از دیدن حضور یک دانشجوی دختر چادری رشته عکاسی که با مجوز مسئولین تماشاخانه ایرانشهر (با مدیریت مجید رجبی معمار) دراواخر نمایش نسبت به این موضوع اعصبانی شد و با گفتن این جمله چه کسی اجازه داده این دختر چادری بیاد اینجا خواهان اخراج او از سالن تئاتر شد.

همچنین بخوانید :  نسبت ساره بیات با رضا قوچان نژاد و ماجرای بغل کردنش

تکذیب توهین بهاره رهنما به دختر چادری

تکذیب توهین بهاره رهنما به دختر چادری

خبر توهین بهاره رهنما به یک دختر چادری روز گذشته شبکه های اجتماعی و سایت خبری منتشر شد که خانم رهنما با گذاشتن پست زیر در اینستاگرام به این خبر واکنش و تکذیب کردند.

ضمن احترام به همه زنان ایرانی مخصوصا مادران و خواهران و خصوصا خانواده پدری خودم که همگی محجبه هستند و مقید به شیونات شرعی هستند و سالهاست اقوام نزدیک من از چادر استفاده می کنند.

قویا بنده مساله توهین کردن به هر زنی چه محجبه چه با هر پوششی که دلخواه خود اوست را تکذیب می کنم .. خانومی در سالن عکاسی می کردند که با فلش و با صدای مرتب شاتر مزاحم دیدن تاتر برای اطرافیان شدند و مسوولین سالن سمندریان به ایشان تذکر دادند و گفتند لطفا عکاسی نکنید چون اجازه عکسبرداری با شاتر و با فلش وجود ندارد.

خانوم رهنما هرگز با ایشان صحبتی نکرده و بهاره رهنما در ادامه صحبتهایشان اضافه کردند که وقتی از سالن بیرون آمدم یک خانوم محجبه با من روبوسی کرد و گفتند که تاتر رو بسیار دوسته داشته و عذر خواهی کردن که نمی دونسته که باید با فلش عکس برداری نکنه و کارتشون رو برای تماسهای عکاسی به من دادن و من هم با روبوسی و تشکر از ایشان خداحافظی کردم و چیزی غیر از این برخورد کذب محض و روایتی است برای از بین بردن مخاطبین مومن و دوست داشتنی ما که بر سر زبان افتاده.

همچنین بخوانید :  ایا دستگیری محسن افشانی واقعیت دارد؟
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
بستن تبلیغ