خانه » آخرین اخبار » اطلاع رسانی » لو رفتن سوالات کنکور 96 واقعیت دارد + اخرین خبر

لو رفتن سوالات کنکور 96 واقعیت دارد + اخرین خبر

لو رفتن سوالات کنکور 96 واقعیت دارد + اخرین خبر
لو رفتن سوالات کنکور 96

لو رفتن سوالات کنکور 96

بعد از لو رفتن سوالات امتحان نهایی در سال 96 در کانلهای تلگرامی که جنجال و حواشی زیادی به دنبال داشت. اخیرا در شبکه های اجتماعی خبر از لو رفتن سوالات کنکور 1396 منتشر شده است. در ادامه این مطلب در مجله خبری اپ ناز موضوع لو رفتن سوالات کنکور سال 1396 صحت دارد قرار داده می شود.

لو رفتن سوالات کنکور

در شبکه های اجتماعی شایعه لو رفتن سوالهای کنکور 96 به سرعت در حال انتشار است. مسولین مربوط هنوز هیچ واکنشی به خبر نشان ندادند که بنظر می رسد که فقط شایعه است.

ماجرای لو رفتن سوالات امتحان نهایی

ماجرا از جای اغاز شد که در کانال‌هایی تلگرامی و شبکه های اجتماعی قبل از شروع شدن امتحانات درساعت ۸ صبح سوالهایی را پخش می‌کردند و می گفتند که سوالات را از طرح کننده در اختیارشان گذاشته بود.

همچنین بخوانید :  ثبت نام سهام عدالت 97 + مبلغ سهام عدالت 1397

زمان پخش این سوالات در کانال‌های تلگرامی که به همین دلیل شده بود که از چند روز تا چند ساعت قبل از شروع امتحانات متغیر بود ولی بیشتر کانال‌هایی که از ساعت 7 صبح یعنی یک ساعت قبل از شروع امتحانات شروع به انتشار سوالات می‌کردند اعتماد بیشتری را به خود جلب می‌کردند و از مخاطب بیشتری برخوردار بودند.

قیمت ارائه سوالات هم متفاوت بود و معمولا نرخ هر سوال بالای 100 هزار تومان توسط فروشندگان اعلام می‌شد؛ هر چند بعضی ها هم این سوال ها را به صورت رایگان در اختیار افراد خاصی نظیر خویشاوندان یا دوستان قرار می‌دادند.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
بستن تبلیغ