خانه » فرهنگ و هنر » اخبار داغ هنرمندان » وضعیت کنونی استاد شجریان در سال 1396 | اخرین وضعیت شجریان

وضعیت کنونی استاد شجریان در سال 1396 | اخرین وضعیت شجریان

وضعیت کنونی استاد شجریان در سال 1396 | اخرین وضعیت شجریان
وضعیت کنونی استاد شجریان

وضعیت کنونی استاد شجریان

اخرین وضعیت جسمانی شجریان به نقل از هوشنگ ابتهاج حال مساعدی ندارند در سایت های خبری منتشر شد که توسط خانواده استاد تکذیب شد. در بخش خبرهای هنرمندان مجله اینترنتی اپ ناز اخرین وضعیت استاد شجریان در سال 1396 قرار داده می شود.

اخرین وضعیت جسمانی استاد شجریان

هوشنگ ابتهاج در پستی اینستاگرامی خبر مساعدی نبودن حال استاد شجریان داد که در تلگرام به سرعت منتشر شد درحالی این پست در سال 95 منتشر شده بود و خانواده استاد وخامت حال وی را تکذیب کردند.

خبر وخامت حال شجریان

عکس استا شجریان و هوشنگ ابتهاج

متن پست هوشنگ ابتهاج با کمال تاسف و تاثر باخبر شدیم وضعیت جسمانی استاد بزرگ آواز ایران،محمدرضا شجریان رو به وخامت نهاده است و بلبل خوشخوان موسیقی ایران زمین،حتی توانایی تکلم را نیز از دست داده است.برای بهبود استاد شجریان دعا کنید.

بیماری استاد شجریان چیست

بیماری استاد محمد رضا شجریان متاسفانه سرطان کلیه است که با گذشت 15 سال از این سرطان کلیه چپ او به متاستاز دچار شده که با پرتودرمانی و شیمی درمانی با این بیماری جلوگیری می شود. استاد شجریان این بیماری را به عنوان یک میهمان و دوست تشبیه می کند.

همچنین بخوانید :  نسبت ساره بیات با رضا قوچان نژاد و ماجرای بغل کردنش

استاد شجریان از بزرگترین ترین هنرمندان موسیقی ایرانی است و به استاد اواز ایران معرف است و آلبوم های بسیاری را در این زمینه منتشر کرده است. او به دلیل نوع صدا و سبک مخصوص به خود و تصنیف های ملی میهنی که اجرا کرده، شناخته می شود.

اخرین وضعیت کنونی شجریان

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
بستن تبلیغ