خانه » آخرین اخبار » اطلاع رسانی » برنامه شب احیا تلویزیون رمضان 96 چه ساعتی است

برنامه شب احیا تلویزیون رمضان 96 چه ساعتی است

برنامه شب احیا تلویزیون رمضان 96 چه ساعتی استبرنامه شب احیا تلویزیون رمضان 96

برنامه شب احیا تلویزیون رمضان 96

تلویزیون برای شب احیا رمضان 96 برای افرادی که قادر به حضور در شب ها قدر نیستند این مراسم را به طور مستقیم از مساجد و امکان مذهبی به طور مستقیم از شبکه های مختلف سیما پخش می کند. در این پست از سایت اپ ناز جدول پخش برنامه شب احیا تلویزیون برای ماه مبارک رمضان 96 قرار داده می شود.

شب احیا شبکه یک

شبكه 1 سيما در شب احيا را بطور مستقیم از مصلاي تهران پخش می کند پخش دعاي جوشن كبير و سخنراني حجت الاسلام والمسلمين پناهيان بطور زنده پخش می شود. همچنين مراسم شب هاي احیای بيست و يكم و بيست وسوم از حرم مطهر امام هشتم امام رضا (ع) با پخش کردن دعاي جوشن كبير و سخنراني حجج الاسلام رئيسي و رفيعي به روی انتن شبکه یک میرود.

برنامه شب احیا شبکه دو

شبكه دو سيما در شب هاي نوزدهم، بيست و يكم و بيست و سوم شب قدر با پخش دعاي جوشن كبير و همچنین سخنراني حجج اسلام سيد مهدي ميرباقري، رفيعي و سعيدي را از حرم مطهر حضرت معصومه (س) بصورت زنده پخش می کند.

همچنین بخوانید :  ایا فردا تعطیل رسمی است دوشنبه 10 مهر 1396 + اطلاعیه

برنامه شب احیا شبکه سه

شبکه سه مثل سالهای قبل در شب های احیا را زنده از مکان های مقدس پخش میکند. قرائت دعاي ابوحمزه ثمالي و همچنین پخش و سخنراني حجت الاسلام والمسلمين انصاريان نيز در هر سه شب قدر از اين حسينيه همداني ها پخش خواهد شد.

برنامه شب چهار برای شب های قدر

شبكه چهار نيز سخنراني حجت الاسلام محسن قمي در شب هاي نوزدهم احیا و سخنراني حجت الاسلام قرائتي از دانشگاه تهران در شب بيست و يكم پخش می کند در شب بيست و سوم سخنراني آيت الله جوادي آملي و پخش دعاي جوشن كبير از شبكه چهار سیما پخش خواهد شد.

برنامه شب پنچ برای شب های قدر

برنامه های شبكه پنج در شب هاي قدر را از مكاني مختلف پخش میشود. بصورتی كه دعاي جوشن كبير و سخنراني حجج اسلام رفيعي، ميرباقري و پناهيان به ترتيب از حرم حضرت عبدالعظيم حسني، مسجد مقدس جمكران و مصلاي تهران پخش خواهد شد.

همچنین بخوانید :  ثبت نام وام96صندوق بازنشستگی تا21آبان ازطریق سایت cspf.ir انجام میشود

ویژه برنامه های شب قدر از ساعت 23 در تلویزیون شروع می شود

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
بستن تبلیغ