خانه » آخرین اخبار » عطر قاتل ومسموم در ایران واقعیت دارد + تعداد کشته ها

عطر قاتل ومسموم در ایران واقعیت دارد + تعداد کشته ها

عطر قاتل ومسموم در ایران واقعیت دارد + تعداد کشته ها

اخرین خبرهای از ورود عطر قاتل به ایران و تعداد کشته های در قسمت اخبار حوادث سایت اپ ناز

عطر قاتل ومسموم در ایران واقعیت دارد + تعداد کشته ها

عطر قاتل ومسموم در ایران واقعیت دارد

عطری به نام ریلکس در بعضی از کشورها عربی مثل مصر، سودان، لبنان، بحرین و عراق وجود دارد که بعد از استفاده باعث مرگ مصرف کننده می شود. عطر قاتل در ایران خوشبختانه تا الان در ایران وارد نشده و وزارت بهداشت بهداشت با صدور اطلاعیه ای از مردم درخواست کرده که رعایت نکات ایمنی لازم از بروز مشکل احتمالی جلوگیری کنند. در این مطلب اطلاعیه وزارت بهداشت و همچینین عطر قاتل ومسموم در ایران واقعیت دارد بررسی می شود.

اطلاعیه وزارت بهداشت درباره عطر قاتل ومسموم

مصطفی کریمی، رئیس اداره آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو درباره عطر قاتل ومسموم در گفتگو با خبرنگاران گفت برای اطمینان بخشی و جلوگیری از نگرانی مردم موضوع را به معاونت‌های غذا و داروی دانشگاه‌ها اطلاع می دهیم تا موارد مشکوک را مورد بررسی دقیق قرار داده و در صورت وجود حتی قاچاق عطر قاتل ومسموم، از سطح عرضه جمع آوری کنند.

همچنین بخوانید :  ماجرای تیراندازی امروز تهران 17 خرداد 96 + تعداد زخمی ها

وی درباره دلایل و چگونگی آسیب رسانی عطر قاتل ومسموم عنوان کرد: تنها مطلب جدی در مورد عطر قاتل ومسموم، هشدار وزارت بهداشت مصر و دستور جمع آوری آن است. اما اگر ما بخواهیم صحت و سقم موضوع را به درستی بررسی کنیم لازم است محتوای آن را مورد آنالیز دقیق قرار داده و نسبت به ترکیبات آن اطلاع کسب کنیم تا در صورت تایید تهدیدات، آنتی دوزش را سفارش دهیم.

اسماعیلی همچنین به مردمی که قصد مسافرت به کشور‌هایی مانند مصر، سودان، لبنان، بحرین و به ویژه عراق را دارند توصیه کرد بدون دامن زدن به تشویش و نگرانی‌های بیش از حد، از خطر احتمالی پیشگیری کنند و در گام نخست از قرار گرفتن در معرض استنشاق عطر‌ها اجتناب کرده و در طول مسافرت با ماسک تردد کنند.وی در پایان، شستشو صورت به ویژه بینی و چشم‌ها را با آب، به عنوان راهکاری دانست که در صورت بروز مشکلات از طریق فراورده‌هایی مثل عطر می‌تواند موثر باشد.

همچنین بخوانید :  زلزله امروز در شیراز چهارشنبه 22 شهریور 96 + اعلام خسارات

عطر قاتل ومسموم در ایران واقعیت دارد

منبع/ yjc.ir

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
بستن تبلیغ