خانه » فرهنگ و هنر » اخبار داغ هنرمندان » ایا دستگیری محسن افشانی واقعیت دارد؟

ایا دستگیری محسن افشانی واقعیت دارد؟

ایا دستگیری محسن افشانی واقعیت دارد؟

دستگیری محسن افشانی

بازداشت محسن افشانی

محسن افشانی بازیگر مرد سینما و تلویزیون ایران که با انتشار عکس هایش با خانمی بی حجاب و همچنی سلفی گرفتن با سیاوش شمس خواننده لوس انجلوسی در فضای مجازی حواشی زیادی به دنبال داشت.

بعد از بازگشت محسن افشانی به ایران خبر های از دستگیری او در شبکه های اجتماعی و کانل های تلگرامی منتشر شد.

در این مقاله از سایت اپ ناز ماجرای ایا دستگیری محسن افشانی واقعیت دارد؟ بررسی می شود همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از اخبار داغ هنرمندان مقالات بیشتری را مشاهده نمایید.

ایا دستگیری محسن افشانی واقعیت دارد؟

ایا دستگیری محسن افشانی واقعیت دارد؟

ایا دستگیری محسن افشانی واقعیت دارد؟

بعد از حواشی و بازگشت محسن افشانی از امارات خبری دستگیری محسن افشانی در رسانه منتشر شد که با مصاحبه و حضور وی در بعضی از برنامه اینترنتی بازداشت محسن افشانی در حد شایعه باقی ماند.

ماجرای حواشی محسن افشانی

یک تصویر جنجالی و بسیار عجیب از لباسی زنانه برای مدت زمان خیلی کوتاهی روی استوری محسن افشانی قرار گرفت. استوری فورا پاک شده بود اما همان یکی دو دقیقه کافی بود تا آدم های زیادی آن تصویر را سیو کرده و منتشر کنند.
بعد از این اتفاق کامنت های صفحه ی محسن افشانی به سرعت زیاد شدند. او در پاسخ به خبرگزاری ها گفته بود شکایت کرده است و تا پاسخ شکایتش نیاید به هیچ سوالی پاسخ نخواهد داد.

همچنین بخوانید :  انتقاد گلپا از شجریان - مصاحبه گلپا درباره محمد رضا شجریان

محسن افشانی با پست تصویر دیگری در اینستاگرامش، متن عجیبی با این مضمون را ضمیمه کرد:«بالاخره که پام میرسه مملکتم! برسم، زخمی می کنم مسبب این حواشی رو»
این حاشیه ها هنوز تمام نشده بود که انتشار ویدئویی دیگر از محسن افشانی حاشیه ها جنجالی تر شد.

وی در این ویدئو که در کنار خانومی حضور دارد و می گوید:لنی هستن، همسر دوست بسیار خوب من آقا سعید عزیز از اکراین من فن ایشون هستم و ایشون هم فن بسیار خوب من هستن خیلی جاتون خالیه تو دبی.
گفتنی است این ویدئو در استوری لنی برلین منتشر شده اما به دلیل این که محسن افشانی تگ شده بود خیلی سریع در تلگرام و فضای مجازی پخش شد.

منبع / نمناک

ایا دستگیری محسن افشانی واقعیت دارد؟

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
بستن تبلیغ