خانه » فناوری » اینترنت » دانلود بازی نهنگ سفید برای اندروید | بازی blue wales game

دانلود بازی نهنگ سفید برای اندروید | بازی blue wales game

دانلود بازی نهنگ سفید برای اندروید | دانلود بازی blue wales game

دانلود بازی نهنگ سفید برای اندروید | بازی blue wales game

بازی نهنگ سفید یا  blue wales game در این روزها پربحث و حاشیه های زیادی در ایران و جهان داشته است. این بازی در بعضی از کشور های موجب خودکشی کاربران نوجوان ان شده است. بازی نهنگ سفید برای اندروید عرضه نشده این بازی فقط یک جالش مرگبار است

دانلود بازی نهنگ سفید برای اندروید

نهنگ سفید یه جالش عیجب است که نوجوان را تشویق به خودکشی می کند که در کشور روسیه اغاز شده است و موجب خودکشی چندین نفر شده است.

خودزنی، حک شکل و شماره با چاقو بر ساعد، تماشای فیلم های وحشت آور، حاضر شدن در اماکن، سازه ها و بلندی های خطرناک برای گرفتن عکس سلفی و بیدار شدن در ساعات نامعمول بخش هایی از این چالش است که هر روز و رفته رفته سخت تر و سخت تر می شود و در پایان پنجاهمین روز از نوجوانی که «بازی» را شروع کرده، خواسته می شود تا خودکشی کند.

همچنین بخوانید :  ترافیک ملی ایرانسل چیست | فعال کردن ترافیک ملی ایرانسل چگونه است

حادثه ای که در آن نوجوانی خود را به زیر قطار انداخت و یا دختری به نام یولیا کونستانینوا، ۱۵ ساله که خود را از پشت بام ساختمانی ۱۴ طبقه به پایین افکند به گروه گردانندۀ بازی نهنگ آبی نسبت داده می شود.پلیس روسیه در همین ارتباط دو نوجوان را بازداشت کرده است که گمان می رود از صحنه خودکشی یولیا فیلم برداری می کرده اند.

یکی از شبکه های اجتماعی و اینترنتی که این گروهها در آن فعال هستند «وی کی» نام دارد. وی کی مخفف وی کنتاکته (VKontakte) شبکۀ اجتماعی روسی است که به فیسبوک شبیه است و کاربران بسیاری از جمله در روسیه، اوکراین و مولدوای و قزاقستان دارد.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
بستن تبلیغ