خانه » آخرین اخبار » شهروز پاشاکی کیست -عکس و بیوگرافی شهروز پاشاکی دلال

شهروز پاشاکی کیست -عکس و بیوگرافی شهروز پاشاکی دلال

شهروز پاشاکی کیست – عکس و بیوگرافی شهروز پاشاکی دلال

بعد از خبر محرومیت تیم پرسپولیس و مهدی طارمی خبر از دخالت و دلالی فردی به نام شهروز پاشاکی دلال در این ماجرا دارد که در بخش اخبار ورزشی انلاین مجله خبری اپ ناز بررسی می شد.

شهروز پاشاکی کیست

شهروز پاشاکی کیست

بعد از جدایی عجب مهدی طارمی و رامین رضایان ستاره های پرسپولیس در لیگ برتر و پیوستن انها به ریزه اسپورت ترکیه از نقش فردی به نام شهروز پاشکی دلال که به این دو بازیکن مشورت داده است شایعه شده که در ادامه این مطالب درمورد شهروز پاشاکی کیست و در پرسپولیس چه نقشی دارد را می خوانید

شهروز پاشاکی دلال کیست

شهروز پاشاکی که گفته بعضی از سایت ها ورزشی نسبت فامیلی با علی کریمی داره و گویا پسر دایی علی کریمی است که البته هیچ نسبتی نداره از به عنوان یک هوادار دلسوز و البته مشاور به تیم پرسپولیس وارد می شود ولی بعدها با مقام مشاور همه بازیکنان در خدمت تیم وارد عمل میشود ولی از با مدیریت جدید از تیم اخراج شد.

همچنین بخوانید :  شهرام محمودی چرا بازی نمیکنه در لیگ جهانی 2017

با اخراج شهروز پاشاکی شروع به حاشیه سازی و به هم زدن ارامش تیم پرسپولس می زند که خبرهای منتشر شده از بعضی کانالهای خبری شهروز پاشاکی دلال نقش پر رنگی در محرومیت پرسپولیس و مهدی طارمی دارد.

شهروز پاشاکی کیست

شهروز پاشاکی دلال کیست

شهروز پاشاکی کیست

اخراج شدن از پرسپولیس با دستور برانکو

شهروز پاشاکی دلال به راحتی وارد رختکن تیم و اتاق بازیکنان در هتل می شود، با آنها عکس می گیرد و این عکسها را در اینستاگرامش منتشر می کند که به دستور برانکو از حضور در هتل بازیکنان پرسپولیس منع شده است.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
بستن تبلیغ