خانه » آخرین اخبار » دانلود کلیپ به قتل رسیدن صادق برمکی جوان مهابادی + جزئیات قتل

دانلود کلیپ به قتل رسیدن صادق برمکی جوان مهابادی + جزئیات قتل

دانلود کلیپ به قتل رسیدن صادق برمکی توسط دوستانش + جزئیات قتل

کلیپ قتل صادق برمکی دانشجوی مهابادی که بدست دوستانش بصورت وحشتناکی کشته شد در بخش حوادث مجله خبری اپ ناز

دانلود کلیپ به قتل رسیدن صادق برمکی جوان مهابادی + جزئیات قتل

دانلود کلیپ به قتل رسیدن صادق برمکی

قتل جوان مهابادی صادق برمکی بصورت وحشیانه توسط دوستانش به سوژه امروز رسانه تبدیل شده است. صادق برمکی جوان مهابادی اوایل مهرماه 96 همراه با سه دوستش برای تفریح به بیرون شهر میرون که در بین راه باهم بحث و نزاع شکل می گیرد و باعث قتل رسیدن صادق برمکی جوان مهابادی می شود.

قتل صادق برمکی با ضربه‌های ساطور و چاقو بوده و بعد او را به آتش کشیدند و از تمام این اقدامات خود فیلم گرفتند. پلیس مهاباد، متهمان را دستگیر و بازجویی از آنها را آغاز کرده استو همزمان با دستگیری متهمان، کلیپ به قتل رسیدن صادق برمکی به‌دست آمد که در آن متهمان از صحنه قتل و آتش زدن مقتول فیلم گرفته بودند.

همچنین بخوانید :  شهروز پاشاکی کیست -عکس و بیوگرافی شهروز پاشاکی دلال

دانلود کلیپ به قتل رسیدن صادق برمکی

دانلود کلیپ به قتل رسیدن صادق برمکی

دانلود کلیپ به قتل رسیدن صادق برمکی

صادق برمکی جوان مهابادی دانشجوی حسابداری بود که یکی از بستگانش که کلیپ به قتل رسیدن صادق برمکی و آتش زدن او را دیده، درباره ماجرای حادثه گفت: «هر چهار پسری که دستگیر شده‌اند بین ۱۸ تا ۲۰ سال دارند و همیشه در دانشگاه و بیرون با صادق برمکی بودند. آنها شب حادثه، صادق برمکی را به بهانه تفریح سوار پراید کردند و با هم به چند کیلومتری مهاباد رفتند اما در یک لحظه با ساطور و چاقو او را مجروح کردند و صبح روز بعد نیز در حالی‌که هنوز نفس می‌کشید با بنزین آتشش زدند.»

او درباره محتوای کلیپ به قتل رسیدن صادق برمکی  که متهمان از صحنه قتل و سوزاندن تهیه کرده‌اند نیز گفت: «کلیپ قتل صادق برمکی حدود ۱۵ دقیقه است و چندبار قطع و وصل می‌شود. اولین ثانیه‌های آن نیز صادق برمکی را در حالی‌که سرش زخمی است و به حالت تقریبا بیهوش در صندلی عقب ماشین نشسته و سرش روی بالشتک خودرو افتاده، نشان می‌دهد.

همچنین بخوانید :  جریان تجاوز به دختر دانش اموز در اسلام اباد ارومیه و جزئیات درگیری ابان 96

متهمان خیلی خونسرد و آرام هستند، صدای ضبط خودرو را بلند کرده‌اند و ماشین هم در حال حرکت است. آنها دستکش سفید دارند و به صورتشان نیز ماسک زده‌اند.»وی افزود: «فیلم لحظه‌ای قطع می‌شود اما در شروع دوباره می‌بینیم متهمان ماشین را به بیرون از شهر برده‌اند و در حال پیاده شدن از آن هستند.

سپس با ساطور و چاقو ضرباتی به صادق می‌زنند. در این لحظه، صدای یکی از متهمان می‌آید که به دیگری می‌گوید برو تو هم بزن… داره بلند می‌شه…»

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
بستن تبلیغ