خانه » آخرین اخبار » اخبار حوادث روز » عکس قاتل آتنا اصلانی و علت قتل آتنا اصلانی دختر 7 ساله اردبیلی

عکس قاتل آتنا اصلانی و علت قتل آتنا اصلانی دختر 7 ساله اردبیلی

عکس قاتل آتنا اصلانی و علت قتل آتنا اصلانی دختر 7 ساله اردبیلی
عکس قاتل آتنا اصلانی و علت قتل آتنا اصلانی

عکس قاتل آتنا اصلانی

به گزارش اپ ناز: آتنا اصلانی دختر بچه هفت ساله که 28 خرداد ماه امسال از خانه خارج شده و دیگه خبری از بازگشتش به خانه نبود. خبر گمشدن اتنا به سرعت منتشر شد و یک بسیج مردمی برای پیدا کردن او شکل گرفت. در ادامه این مطلب جزئیات و علت قتل آتنا اصلانی در بخش اخبار حوادث روز قرار داده می شود.

پیدا شدن جسد اتنا اصلانی

دادستان پارس آباد مغان در گفتگو با خبرنگاران گفت روز دوشنبه 20 تیر 96 جسد آتنا اصلانی دختر بچه 7 ساله پس از پارکینگ منزل فرد مظنون پیدا و برای گذراندن مراحل قانونی به پزشکی قانونی انتقال یافت. او گفت: در پیگیری پرونده آتنا اصلانی اعضای شورای تامین از مدت ها پیش فعال بودند و با پیدا شدن جسد این دختر در یکی از محله های این شهر باید به مراجع قضایی و انتظامی اجازه داد تا قاتل این دختر بچه را به سزای اعمالش برسانند.

همچنین بخوانید :  زلزله در کرمان امروز - 1 مرداد 96 - زلزله در سیرچ کرمان

قاتل آتنا اصلانی

تحقیقات پلیسی اگاهی منجر به دستگیری چند مظنون در مورد گم شدن مشکوک آتنا شد برادر قاتل به علت مشکوک شدن به برادرش به خانه او رفت تا شاید سرنخی پیدا کند او وقتی که داخل پارکینگ شد با صحنه وحشتناکی روبه رو شد و دست برادرش رو شد.در نهایت با گذشت 23 روز از گمشدن آتنا یکی از متهم های این پرونده به راز قتل بی رحمانه آتنا اصلانی اعتراف کرد.

اسماعیل 42 ساله در همان محله ای که پدر آتنا کار می کرد یک مغازه رنگرزی داشت و صاحب دو فرزند است. قاتل که در محل به بدنام بودن و نزول خواری نیز معروف است.وقتی که آتنا اصلانی از محل کار پدرش به خانه برمیگشته او را دزدیده قربانی جنایت شوم خود کرد.

قاتل آتنا اصلانی

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
بستن تبلیغ