خانه » آخرین اخبار » افشاگری میرسلیم درباره مرگ رفسنجانی + جزئیات و مصاحبه کامل

افشاگری میرسلیم درباره مرگ رفسنجانی + جزئیات و مصاحبه کامل

افشاگری میرسلیم درباره مرگ رفسنجانی + جزئیات و مصاحبه کامل

افشاگری و صحبت های میرسلیم درباره مرگ رفسنجانی در بخش اخبار سیاسی بدون سانسور مجله خبری اپ ناز

افشاگری میرسلیم درباره مرگ رفسنجانی + جزئیات و مصاحبه کامل

ایت الله هاشمی رفسنجانی چهره سیاسی مشهور کشور در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۵ در حال شنا در استخری در شهر تهران دچار ایست قلبی شد و از دنیا رفتند. نحوه فوت ایشان بهانه شد تا در بعضی از سایت ها، خبر ها و شایعاتی منتشر کنند. میرسلیم چهره سر شناس انتخابات سال 96، مدتی قبل در مصاحبه با خبرنگاران درباره فوت اقای رفسنجانی انجام داده که با تیتر افشاگری میرسلیم درباره مرگ رفسنجانی در حال انتشار است که در ادامه متن کامل این مصاحبه را ملاحضه می فرمایید.

افشاگری میرسلیم درباره مرگ رفسنجانی

مصطفی میرسلیم رییس فدراسیون نجات غریق درمورد استخر شنا و مرگ رفسنجانی در مصاحبه ای با خبرنگارن استان خراسان رضوی گفت : مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی را از دست دادیم زیرا ایشان در استخری بدون منجی حضور داشتند، زمانی که از این موضوع مطلع شدم، گفتم چرا ما از این مساله خبر نداشتیم.

همچنین بخوانید :  تاریخ روز جهانی کاراته چه روزی است در تقویم ایران 16 مهر

میرسلیم تاکید کرد: هزینه برای ایمنی مردم هزینه اضافی و بی‌دلیلی نیست. باید بیشتر توجه کنید و از مسئولان بخواهید و تلاش کنید تا ناجیان در تمامی اماکن آبی حضور داشته‌باشند.رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی کشورمان تاکید کرد: متولی ایمنی اماکن آبی فدراسیون است و باید در تمامی مراحل ساخت و پس از آن، نظارت کامل داشته‌باشیم.

تقاضای من از متولی ورزش استان این است که اگر هیات، یک مجموعه آبی را تایید نکرد مجوز فعالیت برای این مجموعه صادر نشود.وی تاکید کرد: هدف ما این است که یک‌صدم جمعیت هر استان، ناجی غریق باشند. خواهشا به استعدادیابی توحه داشته باشید و به جوانان و نوجوانان علاقه‌مند فرصت دهید تا استعداد خود را شکوفا کنند.

میرسلیم با بیان اینکه خراسان رضوی به الگوی خوبی در تربیت ناحی غریق رسیده، تاکید کرد: نجات غریق و غواصی کاری اخلاقی و فرهنگی است، برای نجات انسان‌ها همراه می‌توان از شور و نشاط ناشی از ورزش استفاده کرد، پس خواهش می‌کنم استعدادیابی کنید و به طور ویژه به مسائل فرهنگی توجه کنید تا به جوانان ثابت شود که می‌توانند برای هم‌نوع خود موثر باشند و منجی جان انسان‌ها شوند.

همچنین بخوانید :  هاجر چنارانی کیست و فیلم حمله به سید جواد حسینی معاون استاندار

افشاگری میرسلیم درباره مرگ رفسنجانی + جزئیات و مصاحبه کامل

افشاگری میرسلیم درباره مرگ رفسنجانی

علت فوت هاشمی رفسنجانی:

بعد از خبر ها و شایعات درباره مرگ رفسنجانی برادر ایشان محمد هاشمی  در مصاحبه ای با خبرنگاران گفت: اولین نفری بود که در کنار آیت الله هاشمی حاضر شد با تاکید بر تلاش تیم پزشکی در احیاء آیت الله هاشمی گفت :به رغم تلاش های تیم پزشکی برای احیا متاسفانه موفق نشدند و این نشان می داد که آقای هاشمی قبل از انتقال به بیمارستان رحلت کردند و هیچ آثاری از خفگی ، کبودی و …. وجود نداشت.
محمد هاشمی با تاکید بر صحت اعلام تیم پزشکی مبنی بر ایست قلبی گفت :آن چیزی که پزشکان اعلام کردند ایست قلبی بوده ، این اعلام صحیح و درست بوده است و معاندان هم سعی می کنند با طرح موضوعاتی، تفرقه و شبهه ایجاد کنند “

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
بستن تبلیغ