خانه » آخرین اخبار » اخبار سیاسی بدون سانسور » باور کنید این شوخی ها از صدا وسیما پخش شده است

باور کنید این شوخی ها از صدا وسیما پخش شده است

باور کنید این شوخی ها از صدا وسیما پخش شده است

ماجرای شوخی باور نکردنی در صدا و سیما و در برنامه خندوانه

باور کنید این شوخی ها از صدا وسیما پخش شده است

روزنامه کیهان با انتقاد از صدا و سیما و همچنین از مهمان های برنامه فرمول یک با اجرای علی ضیا و مسابقه خنداننده شو برنامه خندوانه رامبد جوان با تیتری جالب باور کنید این شوخی ها از صدا وسیما پخش میشه پرداخته است در ادامه پخش اخبار سیاسی سایت اپ ناز متن این خبر قرار داده می شود.

متن انتقاد کیهان از صدا وسیما

شرکت کنندگان مسابقه خنداننده شو برنامه خندوانه، این بار جو زده‌تر از پیش، پا را فراتر گذاشت و به تمسخر و اهانت به یکی از شخصیتهای علمی کشور پرداخت و عجیب اینکه این تمسخر و اهانت از صدا و سیمای جمهوری اسلامی پخش شده است.

شوخی‌های زننده این مسابقه خنداننده و برنامه سخیف تا جایی بود که فیلم این شوخی ها با عنوان «باور کنید این شوخی ها از صدا وسیما پخش شده است» درشبکه مجازی منتشر شد.
متاسفانه هدیه کردن عرصه و آنتن به افراد بدون صلاحیت اخلاقی و حرفه‌ای، کم اطلاع بودن برخی ناظرین سیما نسبت به امور و اخبار سیاسی، وجود برخی مدیران غیر مسلط به هنر و ناآگاه از فضای به اصطلاح هنری، سبب تولید برنامه‌های نامناسبی می‌شود.
پیش‌تر یکی از شرکت‌کنندگان خندوانه هم خانمی بود که در نهایت تعجب مخاطبان، شوخی های زننده‌ای را در سیما ارائه داد و پس از واکنشهای منفی مردم، از روی عصبانیت مردم ایران را بی‌فرهنگ لقب داد.دادن عرصه عمل به افراد فاقد صلاحیت به شبکه نسیم خلاصه نمی شود.

همچنین بخوانید :  هاجر چنارانی کیست و فیلم حمله به سید جواد حسینی معاون استاندار

در روزخبرنگار در برنامه «فرمول یک» شبکه اول سیما نیز، یک خبرنگار روزنامه های زنجیره ای به حمایت از یک متهم تحت محاکمه پرداخت و علیه وزیر کار به دلیل ندادن مجوز به تشکلی غیر همسو با مبانی انقلاب تاخت! حضور خبرنگار روزنامه ای زرد و زنجیره ای در برنامه ای رسمی در شبکه اول سیما گویای نبود دغدغه مندی نسبت به انقلاب، بی سوادی سیاسی و رسانه ای مجری و تهیه کننده برنامه است.

مضحک اینکه این اتفاقات به بهانه چند صدایی رخ می دهد و معلوم نیست چرا یگانه تریبون دیداری و شنیداری نظام جمهوری اسلامی، باید جولانگاه چند صدایی قرار بگیرد و دیگر رسانه های معاند که شعار چند صدایی می دهند اساسا اعتنایی به حضور چند صدا در برنامه های خود ندارند؟!

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
بستن تبلیغ