خانه » آخرین اخبار » هاجر چنارانی کیست و فیلم حمله به سید جواد حسینی معاون استاندار

هاجر چنارانی کیست و فیلم حمله به سید جواد حسینی معاون استاندار

هاجر چنارانی کیست و فیلم حمله به معاون استاندار خراسان رضوی / بیوگرافی هاجر چنارانی نماینده نیشابور

هاجر چنارانی کیست

هاجر چنارانی نماینده نیشابور در مجلس شواری اسلامی است که درگیری و حمله او به سید جواد حسینی معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی در حین سخنرانی به سوژه داغ روز گذشته رسانه های تبدی شده است. در ادامه این پست از بخش خبرهای سیاسی بدون سانسور در مجله خبری اپ نازبیوگرافی هاجر چناری و ماجرای حمله و در گیری با سید جواد حسینی قرار داده می شود.

هاجر چنارانی متولد سال 1357 در شهر نیشابور است او نماینده مردم نیشابور و فیروزه در دورهٔ دهم مجلس شورای اسلامی است و دارای مدرک کارشناسی ارشد جامعه‌شناسی است. هاجر چنارانی در روستای چناران بخش زبرخان در شهرستان نیشابور متولد شد و تحصیلاتش تا قبل از دانشگاه در نیشابور سپری شده است و همچنین تحصیلات دانشگاهی را در دانشگاه الزهرا تهران به پایان برد.

هاجر چنارانی در هیچ‌یک از دو لیست اصولگرایان و اصلاح طلبان قرار نداشت و با کسب ۷۵٬۳۸۴ رأی از مجموع ۲۳۸٬۷۱۱ رای مردم نیشابور و فیروزه به دوره دهم مجلس شورای اسلامی راه یافت. او پس راهیابی به مجلس وارد کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شد.

همچنین بخوانید :  تاریخ روز جهانی کودک در سال 96 چه روزی است 16 مهر

هاجر چنارانی کیست

هاجر چنارانی کیست و فیلم حمله به سید جواد حسینی معاون استاندار

هاجر چنارانی کیست و فیلم حمله به سید جواد حسینی معاون استاندار

حمله به معاون استاندار خراسان رضوی

هاجر چنارانی نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی با معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی به شدت درگیر شد.سید جواد حسینی عاون سیاسی استاندار پیشتر از خراسان غربی که برای نیشابوری‌ها به منزله استان شدن سبزوار است، نام برده بود که در انتهای پست حمله هاجر چنارانی به معاون استاندار خراسان رضوی قرار داده می شود

هاجر چنارانی در بار ه درگیری با نماینده استاندار گفت: در دوره هشتم ریاست جمهوری آقایی بودند که سبزواری بودند و چهار روستای نیشابور را جدا و به خوشاب سبزوار دادند تا بتوانند آنجا را به شهرستان تبدیل کنند.او با بیان اینکه در همین دوره معاون سیاسی از همان شهرستان است، اظهار کرد: من چندین بار به وزیر کشور گفتم ایشان را عوض کنند چون مردم نیشابور از ایشان ناراضی‌ هستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: این شخص دائم نام خراسان غربی را مطرح می‌کند و من هم باید جواب‌های مردم را بدهم.چنارانی گفت: من رفتم میکروفون را بگیرم خودم صحبت کنم اما جوری وانمود شد که گویی می‌خواهم حمله کنم و جالب است مسئولان نیشابور بلندگوی من را قطع می کنند.

هاجر چنارانی کیست و فیلم حمله به سید جواد حسینی معاون استاندار

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
بستن تبلیغ