خانه » آخرین اخبار » متن سخنان ترامپ در مورد ایران بدون سانسور, شهریور 96

متن سخنان ترامپ در مورد ایران بدون سانسور, شهریور 96

متن سخنان ترامپ در مورد ایران بدون سانسور, شهریور 96

صحبت های ترامپ در مورد ایران بدون سانسور, شهریور 96

دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا در سخرانی سالانه سازمان ملل حرف های شدید علیه ایران زده که در قسمت اخبار سیاسی بدون سانسور مجله خبری اپ ناز متن سخنان ترامپ در مورد ایران بدون سانسور برای کاربران قرار داده میشود.

متن سخنان ترامپ در سازمان ملل

ستخرانی ترامب رئیس جمهور امریکا در سازمان ملل به طور مستقیم از شبکه خبر سیما بخش شد ولی مترجم شبکه خبر به علت حرف های و تهمت های ترامب علیه ایران صحبت های او را سانسور و کامل ترجمه نکرد که در ادامه متن سخنان بدون سانسور ترامپ در مورد ایران را مشاهده می فرمایید

سخنان بدون سانسور ترامپ درباره ایران

ترامپ: وقتش رسیده که ملت های دنیا با یک حکومت بی پروای دیگر مقابله کنند./ شبکه خبر: ما با کشورهای دیگه هم مشکل داریم.

– ترامپ: این دولت [ایران ]یک کشور ثروتمند را با تاریخ و فرهنگی غنی به یک کشور کشوری منزوی و به لحاظ اقتصادی تهی شده از سرمایه بدل کرده./ شبکه خبر: به تعبیر ما می تونه زندگی ایرانی ها بهتر باشه.

همچنین بخوانید :  جزئیات و علت مرگ داود احمدی نژاد برادر احمدی نژاد 12 مهر 96

ترامپ: این حکومت [ ایران] بعد از نیروی عظیم ارتش امریکا از مردم خودش می ترسد./ شبکه خبر:ارتش امریکا قوی است. مردم ایران هم قوی هستند.

– ترامپ: [حکومت ایران] دسترسی به اینترنت را محدود کرده، ماهواره ها را ساقط می کند، بسوی دانشجویان معترض اتش می گشاید و اصلاح طلبان را به زندان می اندازد./ شبکه خبر: بسیاری اتفاقات توی ایران می افته که از نظر ما غیرقابل قبوله.

دلیل سانسور سخنرانی ترامپ از زبان مترجم شبکه خبر

مترجم شبکه خبر در جواب حذف بخشی از سخنرانی ترامپ در سازمان ملل در کلیپی که منتشر کرده گفت: ترامپ حرف ها و تهمت های در کشورم ایران منتشر کرده و در اون لحظه تصمیم گرفتم سکوت کنم و دوست نداشتم از زبان خودم به کشورم توهین کنم ولی صدای ترامپ با زبان اصلی پخش شد.

منبع/ www.asriran.com

متن سخنان ترامپ در مورد ایران بدون سانسور

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
بستن تبلیغ