خانه » فناوری » اینترنت » ترافیک ملی ایرانسل چیست | فعال کردن ترافیک ملی ایرانسل چگونه است

ترافیک ملی ایرانسل چیست | فعال کردن ترافیک ملی ایرانسل چگونه است

ترافیک ملی ایرانسل چیست | فعال کردن ترافیک ملی چگونه است
ترافیک ملی ایرانسل چیست,ترافیک ملی چیست

ترافیک ملی ایرانسل چیست

به گزارش اپ ناز: شرکت ایرانسل جدید بسته جدیدی به سبد خرید بسته اینترنتی اضافه کرده با نام ترافیک ملی که نسبت به بسته های دیگر ارزان تر و کیفیت بهتری دارد که البته مخصوص چند سایت است. در ادامه این پست جرئیات بیشتری از ترافیک ملی ایرانسل در بخش فناری برای کاربران قرار داده می شود.

بسته ترافیک ملی

این بسته فقط ماهانه است که حجم ان 5 گیگابایت است به اضافه 1 گیگابایت ترافیک ملی می توانید را فعال کنید و قیمت و کیفیت این بسته بسیار مناسب است و اگر شما جزو کاربرانی هستید که در ماه بیش از 5 گیگابایت اینترنت مصرف می کنید ایرانسل این بسته را به شما پیشنهاد می دهد.

فعال کردن ترافیک ملی

قیمت بسته ترافیک ملی فقط 22.000 تومان است و برای فعال کردن ترافیک ملی ابتدا باید کد دستوری #1*11*5*555* را شماره گیری کنید.ترافیک گیگابایت این بسته فعلا مخصوص بعضی از سایت های مثل آپارات و ورزش سه است البته بزودی سایت های دیگری برای این بسته فعال می شود. در صورت استفاده از فیلتر شکن و وی پی ان بسته ترافیک ملی ایرانسل به صورت ازاد محاسبه می شود

همچنین بخوانید :  در حال بارگیری...-http //www.google.com

اینترنت ملی چیست

اینترنت ملی را ارائه سرعت بیشتر و کیفیت و همچنین قیمت مناسب تری دسترسی بهتر به کاربران ارائه خواهد شددر شبکه ملی اطلاعات کاربران کمترین نگرانی را خواهد داشت و تنها از این نظر متوجه می شود که با اینترنت ملی کار می کند که اطلاعات داخلی را با سرعت بیشتر و کیفیت بهتری دریافت می کند.

اینتر ملی مخصوص سایت های است که هاست انها در ایران میزبانی می کند و اینترنت باعث گونه اختلالی در اینترنت بین الملی نمی شود.اینترنت ملی کشورهای توسعه یافته سال هاست که فعال شده است مثل امریکا ، کره جنوبی ، چین ،  انگلستان  ، آلمان و برزیل

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
بستن تبلیغ